Авторизація

» » » Україна розраховує на допомогу Канади у реформуванні системи надрокористування

Україна розраховує на допомогу Канади у реформуванні системи надрокористування

Україна розраховує на допомогу Канади у реформуванні системи надрокористуванняПро це Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак заявив під час канадсько-українського бізнес-форуму в Торонто, підсумовуючи результат зустрічі із Генеральним директором Alberta Energy Regulator Джимом Еллісом та Віце-президентом Зишаном Сайедом.

«Ми вдячні експертам Організації геологічних служб Європи, Геологічної служби Канади та Геологічної служби США, які провели незалежну оцінку Держгеонадр України. Сподіваємося на технічну допомогу та впровадження в Україні аналогічної реформи у сфері надрокористування, яка вже успішно працює в канадській провінції Альберта», - сказав Міністр.

Остап Семерак також висловив сподівання, що канадські та українські експерти працюватимуть спільно у рамках проектного офісу, що створюється в Міністерстві. Офіс займатиметься реалізацією реформ у сфері надрокористування, державного нагляду в сфері охорони природного навколишнього середовища, поводження з відходами, а також сприятиме імплементації міжнародних зобов’язань.

«Сьогодні екологічне вивчення та раціональне використання надр потребує термінового реформування Державної служби геології та надр України. Незаконний видобуток бурштину та масова корупція у сфері надрокористування свідчить про неефективну роботу даного органу.

Саме тому ми розпочали процес реформування законодавства України у сфері надрокористування та плануємо залучити до цієї роботи європейських експертів», - зазначив Остап Семерак.
Міністр екології та природних ресурсів наголосив, що це дуже важливо і в контексті збільшення природного газу власного видобутку та забезпечення енергетичної незалежності.

Нагадаємо, Alberta Energy Regulator сьогодні єдиний регулятор розвитку енергетики в Альберті. Зокрема, ним здійснюється робота від розвідки, будівництва та видобутку, до меліорації і рекультивації, забезпечує ефективне, упорядковане та екологічно відповідальне освоєння вуглеводневих ресурсів протягом всього їх життєвого циклу.

Це включає в себе розподіл і збереження водних ресурсів, управління державними землями, а також охорону навколишнього середовища, із забезпеченням при цьому економічної вигоди для всієї провінції Альберта.


Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Март 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031