Авторизація

» » Українську науку потрібно інтегрувати в реальний сектор економіки

Українську науку потрібно інтегрувати в реальний сектор економіки

Українську науку потрібно інтегрувати в реальний сектор економікиПро це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування зі студентами Запорізького національного університету.

"Наше завдання сьогодні - інтегрувати науку в реальний сектор для того, щоб ми могли прикладним шляхом реалізувати ті наробки, які є сьогодні в Україні у різних сферах. Їх треба впроваджувати у життя", - заявив Володимир Гройсман.

Також потрібно створювати мотивації для кооперації університетів, що займаються наукою. Вони мають бути набувачами вигод від тих наробок, які сьогодні створюються в академічних стінах, зазначив Володимир Гройсман.

За його словами, система Академії наук потребує серйозних змін і реформ. Так, в Україні не було створено ефективної системи мотивації і стимулів, зокрема для молодих вчених. Також наука відірвана від реального сектору економіки.

Голова Уряду зазначив, що нещодавно провів зустріч із вченими щодо проблемних питань наукової сфери. У листопаді така зустріч відбудеться повторно, під час якої науковці презентують своє бачення зміни ситуації щодо Академії наук.

"На превеликий жаль, і відтік кадрів, і зменшення фінансування, і збільшення віку науковців – це все те, що послаблює наші позиції", - зазначив він.

Прем’єр-міністр зазначив, що готовий підтримати ефективний план модернізації та підтримки української науки.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31