Авторизація

» » Більше половини людей у світі не мають доступу до Інтернету

Більше половини людей у світі не мають доступу до Інтернету

Більше половини людей у світі не мають доступу до Інтернету“Ми не дотримуємося „зручної“ позиції, згідно з якою вигоди цифрових технологій є гарантованими і автоматичними”, — заявив економіст Світового банку і один з керівників роботи з підготовки відповідної доповіді ООН Діпак Мішра. Він вважає, що отримати вигоди з інвестицій в цифрові технології не так просто.

“Ми бачимо, як багато надій не справдилося і як багато інвестицій витрачено даремно”, — відзначив інший автор доповіді Уве Дайхманн. Він додав, що технології самі по собі не допоможуть вирішити проблеми розвитку, що виникли протягом двох останніх десятиліть. Для цього необхідні також відповідна освіта та певні умови для ведення бізнесу.

У доповіді повідомляється, що в останні десять років число користувачів Інтернету потроїлося і досягла 3,2 млрд чоловік, проте майже 60 відсотків світового населення, тобто близько 4 млрд людей, досі не мають доступу до Мережі.

До того ж, незважаючи на бурхливий розвиток мобільного зв’язку, близько двох млрд чоловік не користуються мобільними телефонами. Майже півмільярда осіб проживають в районах, де мобільний сигнал відсутній.

Автори доповіді попереджають, що ті, у кого немає доступу до цифрових технологій, будуть все більшою мірою відставати від решти світу.

“Головне завдання полягає в тому, щоб підключити до Інтернету всіх”, — заявив Дайхманн. При цьому він вважає, що цифрові технології не є найкоротшим шляхом до розвитку, хоча при правильному застосуванні вони можуть його прискорити.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Октябрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31