Авторизація

» » » Археологи розкопали у Єгипті форт, якому близько 2300 років

Археологи розкопали у Єгипті форт, якому близько 2300 років

Археологи розкопали у Єгипті форт, якому близько 2300 років
Польські та американські дослідники знайшли в Єгипті стародавню споруду, якій близько 2300 років. Цей форт захищав порт Береніс, і був побудований за часів правління династії Птолемеїв, нащадків одного з генералів Олександра Македонського.
Про це повідомляє Сhangeua, посилаючись на Live Science.
«Подвійна лінія стін захищала західну частину фортеці, в той час як однієї лінії було досить для укріплень на сході і півночі. Квадратні вежі були побудовані по кутах і в стратегічних місцях, де з’єднувалися ділянки стін», – відзначили археологи Марек Возняк і Джоанна Радковський,
Західна частина форту, що складається з подвійних стін, звернена всередину країни, що говорить про те, що захисники були особливо занепокоєні нападом з цього напрямку, впевнені представники Польського центру середземноморської археології в Варшавському університеті.
У воротах фортеці археологи виявили вирубаний в скелі колодязь і ряд стоків і басейнів, які збирали, зберігали та розподіляли як ґрунтові, так і дощові води. Два найбільших басейни, можливо, мали загальну ємність більше 17 000 літрів. Факт збирання дощової води передбачає, що в Беренісі був більш вологий клімат, ніж зараз.
На південній стороні північній оборонної стіни, на древньому сміттєзвалищі, археологи виявили теракотові статуетки, монети і шматок черепа слона.
Історичні записи показують, що Береніс був частиною ланцюжка портів, побудованих уздовж Червоного моря, щоб допомогти забезпечувати військовими слонами армії Птолемеїв, сказав Возняк. У 2014 році генетичне дослідження показало, що Птолемеї, ймовірно, імпортували своїх слонів з Еритреї в Східній Африці. Череп слона підтверджує це припущення.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930