Авторизація

» » » Франція й Німеччина пропонують «відкуплятися» від мігрантів

Франція й Німеччина пропонують «відкуплятися» від мігрантів

Франція й Німеччина пропонують «відкуплятися» від мігрантів
Франція та Німеччина пропонують, щоб держави ЄС, що відмовляються приймати шукачів притулку у рамках механізму розподілу біженців, могли отримати право не розміщувати їх на своїй території, заплативши кошти у бюджет ЄС.
Про це повідомляє Reuters.
«Уряди держав Європейського Союзу, що відмовляються прийняти біженців, зможуть заплатити кошти за звільнення від системи розподілу мігрантів. Таке запропонували представники Франції та Німеччини у четвер, прагнучи припинити тривалу суперечку всередині ЄС щодо міграції», – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що уряди країн ЄС все ж будуть зобов’язані приймати шукачів притулку з інших країн спільноти, але винятки можуть бути зроблені, якщо держава вживатиме «альтернативні заходи солідарності». Мається на увазі можливість сплати коштів в бюджет ЄС чи оплати проектів розвитку в Африці.
Цей крок покликаний припинити розбіжності, що виникли між країнами, що готові приймати біженців – як Німеччина та Франція та тими, що відмовляються це робити – Угорщина, Словаччина.
Згідно з документом, який потрапив у розпорядження Reuters, країни, що прийматимуть біженців на виїзді (Італія, Греція), відповідатимуть за них протягом восьми років, а не десяти, як пропонував Берлін на початку.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031