Авторизація

» » » Спалах лихоманки Ебола у Конго: понад 150 смертельних випадків

Спалах лихоманки Ебола у Конго: понад 150 смертельних випадків

Спалах лихоманки Ебола у Конго: понад 150 смертельних випадків
Євросоюз продовжує надавати практичну допомогу Демократичній Республіці Конго у боротьбі зі спалахом смертельно небезпечної хвороби – лихоманки Ебола, від якої в цій країні вже померли більше 150 людей.
Про це повідомляє «Укрінформ».
Як ідеться в офіційному повідомленні Європейської Комісії, спалах лихоманки досі не вдається взяти під контроль. Для полегшення роботи партнерських гуманітарних організацій, які працюють у районах спалаху, Єврокомісія виділила додатково допомогу в розмірі 7,2 млн євро. Таким чином, обсяг цільової допомоги ЄС на адресу ДРК у боротьбі з хворобою з початку 2018 року сягнув 12,83 млн євро.
«Ми маємо виграти битву проти спалаху Еболи в Демократичній Республіці Конго, який уже забрав 150 життів. Загальна допомога ЄС передбачає надання технічної експертизи, можливостей гуманітарних авіаперевезень, фінансування досліджень у цій сфері та доставку гуманітарної допомоги. Ми працюємо в тісному контакті зі Світовою організацією з охорони здоров’я та з національною владою у боротьбі з хворобою», – зауважив з цього приводу Єврокомісар з питань гуманітарної допомоги та кризового менеджменту Крістос Стіліанідіс (Christos Stylianides).
Як зазначається у повідомленні Єврокомісії, зусилля ЄС мають допомогти в питаннях діагностики хвороби, особливо на ранніх стадіях, та своєчасного виявлення хворих на лихоманку. З місцевим населенням проводиться роз’яснювальна робота, як уникнути поширенню лихоманки, включаючи надання соціально-психологічної допомоги та організацію безпечного та гідного поховання загиблих.
Ситуація ускладняється тим, що спалах хвороби відбувається в провінціях Північне Ківі та Ітурі, в яких триває відкритий військовий конфлікт. Обидві ці провінції є густонаселеними, там постійно відбувається інтенсивне пересування великої кількості людей.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Февраль 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728