В ООН примусили США скасувати частину санкцій проти Ірану
Джерело: financialtribune.com
Я погоджуюсь з
правилами сайту та
політикою приватностіВищий суд Організації Об’єднаних Націй зобов’язав США зняти санкції відносно Ірану, які впливають на імпорт гуманітарних товарів і послуги, пов’язані з безпекою цивільної авіації.
Про це повідомляє
РБК-Україна, посилаючись на AP.
«Обмежувальні заходи США проти Ірану не повинні стосуватися гуманітарної допомоги, а також постачання запасних частин для цивільної авіації», – сказав суддя в ході слухань у цій справі.
Раніше повідомлялося, що президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що не збирається проводити зустріч з президентом Ірану Хасаном Рухані.
До цього Рухані звинуватив США в намірі створити хаос і безладдя в країні.
Нагадаємо, радник президента США з національної безпеки Джон Болтон заявив, що санкції Сполучених Штатів Америки проти Ірану виявилися ефективніше, ніж очікувалося.
Раніше РБК-Україна повідомляло, що європейські компанії зможуть захиститися від санкцій США проти Ірану.
Зазначимо, раніше Трамп пригрозив наслідками за ведення бізнесу з Іраном.
«Будь-хто, хто веде бізнес з Іраном, не буде вести справи з Сполученими Штатами. Я прошу миру в усьому світі, не менше!» – заявив він.
Долучайтесь до нас у Facebook