Авторизація

» » » У Єревані – масові протести з вимогою проведення дострокових парламентських виборів

У Єревані – масові протести з вимогою проведення дострокових парламентських виборів

У Єревані – масові протести з вимогою проведення дострокових парламентських виборів
У столиці Вірменії проходить масова протестна акція з вимогами оголошення дострокових парламентських виборів.
Як повідомляє Reuters, мітингувальники зібралися біля будівлі парламенту Вірменії, передає «Укрінформ».
«Протест був викликаний неочікуваним рішенням парламенту унести зміни до законодавства, що може відкласти проведення виборів», – пише Reuters.
Протестувальників очолює чинний прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян, який вимагає призначення виборів на першу половину грудня цього року. «Проведення парламентських виборів було однією із вимог нашої оксамитової революції й було включено до урядової програми, затвердженої парламентом», – сказав Пашинян під час виступу перед протестувальниками
За його словами, чинний склад парламенту Вірменії не відображає політичних реалій країни. «Громадська підтримка партій, не пов’язаних із Пашиняном, наразі є дуже низькою», – пояснює Reuters.
Агентство додає, що дострокові парламентські вибори можуть бути оголошені у Вірменії, якщо парламент країни двічі провалить голосування за призначення прем’єр-міністра. «Пашинян заявив, що він готовий піти у відставку, аби запустити цю процедуру й провести вибори», – йдеться у матеріалі.
Нагадаємо: Нікол Пашинян прийшов до влади у Вірменії весною цього року на хвилі народних протестів. Хоча він очолив уряд, парламент країни досі контролюють його опоненти й прибічники колишнього прем’єра Сержа Саргсяна.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Март 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031