Авторизація

» » » Гудков: Путін компрометує Росію як державу

Гудков: Путін компрометує Росію як державу

Гудков: Путін компрометує Росію як державу
Гудков: Путін компрометує Росію як державу
ZIK
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Курс, яким йде Путін, небезпечний і для самої Росії, адже може призвести до територіального розколу держави. Агресивна політика Кремля уже компрометує РФ як державу, суб‘єкт міжнародного права та країну, яка здатна дати світові щось позитивне.
Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» висловив російський опозиційний політик Геннадій Гудков.
Він наголосив: при нинішньому режимі російської влади нормалізації відносин з Україною не буде. Однак, тільки-но керівництво Кремля зміниться та встановиться демократія, стосунки між Україною та Росією відновляться.
«Тоді зможемо розраховувати на широку співпрацю взагалі у всіх напрямках», – вважає опозиціонер.
Однак, він підкреслив: для цього потрібен час і обов‘язкова зміна влади в РФ.
«Для Володимира Путіна ж це все вже втрачене остаточно. Курс, яким він йде, небезпечний не лише для України, а й для самої Росії. Він може призвести до її територіального розколу та інших серйозних криз – громадянської війни чи революції», – зазначив Гудков.
Окрім того, він розповів: сподівається, що майбутні вибори в Україні не стануть можливістю для Кремля відіграти ситуацію у вигідний для нього бік.
«Для України це буде дуже важливим періодом. Адже, по суті, держава має дати світовій спільноті відповідь, чи здатна самостійно проводити реформи та добиватись результатів. Ставлення світу до України визначатиметься із підсумків виборів та тих сил, які візьмуть на себе відповідальність за подальший розвиток держави», – переконаний політик.
Разом із тим, він зазначив: вважає, що Україна може стати демократичною та європейською державою. Однак, це буде лише за умови, що нам вдасться довести до пуття усі реформи і побудувати «нормальну, цивілізовану систему» відносин.
Водночас він наголосив: звичайно, Росія намагатиметься впливати на політику України та, зокрема, вибори. Однак, сумнівно, що має для цього відповідний потенціал.
«Не думаю, що Росія сьогодні має можливість серйозно вплинути на результати виборів в Україні. Як на мене, на жаль, агресивна політика РФ і те, що вона продовжує виробляти у світі, компрометує її як державу, суб‘єкт міжнародного права та країну, яка здатна дати світові щось позитивне», – переконаний Геннадій Гудков.
До слова, раніше політолог Ігор Ейдман зазначив, що втручання у вибори інших країн – фірмовий почерк Путіна.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Апрель 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930