Авторизація

» » » Світовий ринок сонячних панелей перевищить $57 млрд до 2022 року

Світовий ринок сонячних панелей перевищить $57 млрд до 2022 року

Світовий ринок сонячних панелей перевищить $57 млрд до 2022 року
Світовий ринок сонячних панелей перевищить $57 млрд до 2022 року. У 2016 році цей ринок оцінили в $30 млрд, так що якщо прогнози Zion Market Research вірні, то це буде практично дворазове збільшення.
Про це повідомляє Хайтек з посиланням Globe Newswire.
Світовий ринок сонячних панелей перевищить $57 млрд до 2022 року

Звіт охоплює застосування сонячних панелей для приватних потреб, для бізнесу і житлових комплексів.
У прогнозі немає несподіванок. Це ще одна аналітична компанія, яка визнала, що для сонячних панелей наступають все кращі часи. У позитивному зростанні не сумнівається ніхто, відрізняються тільки цифри. Zion Market Research розповідає, що засновувала свої прогнози в більшій мірі з розрахункц на зміну політики держав щодо викопного палива та відновлюваних джерел енергії. Багато країн позначили курс на відмову від традиційних видів палива на користь чистих. Навіть традиційно нафтові арабські держави вкладають мільярди в нові енергетичні проекти, які ніяк не пов’язані з нафтою.
Паралельно з цим вчені традиційно раз на кілька місяців повідомляють про рекорди в досягненні нових ККД для панелей. При цьому моделі дешевшають, стають довговічніші, а виробники вигадують все нові схеми для поширення своєї сонячної продукції. Як приклади можна привести стартапи Solar Home або Off-Grid Electric.
Перший націлений на 27 мільйонів азіатських сімей, другий – на величезну Африку. Компанії реалізують щось на зразок підписної моделі на користування електропанелямі. В результаті у кожній малозабезпеченій азіатській або африканській сім’ї з’являється можливість обладнати житло дешевим джерелом енергії.
Сонячна енергетика набирає масштаби і стає дійсно доступною. За даними на 2016 рік, лідером по використанню сонячних батарей був Азіатсько-Тихоокеанський регіон. Тут склалися відразу кілька сприятливих факторів для цієї галузі: демографічний бум, урбанізація і дуже низька вартість панелей, вироблених в Китаї і Індії. При цьому 50% всіх встановлених в регіоні потужностей припадає на Китай і Японію. Сьогодні немає ніяких причин припускати, що ситуація зміниться. Протягом наступних 5 років Азіатсько-Тихоокеанський регіон буде покращувати позиції і природно збереже своє лідерство. Помірне зростання очікується в Європі і Латинській Америці.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930