Авторизація

» » » В Італії - з турботою про Україну

В Італії - з турботою про Україну

Днями в Римі, спільно з керівником громадського об‘єднання «Рада мирних ініціатив», ветераном війни, священиком Іваном Гунею, українці познайомились і домовились про співпрацю з координаторами проекту MEAN (Movimento Europeo Azione Nonvolenta, або Європейський рух ненасильницьких дій) Анджело Моретті та Тетяною Шишняк.

В Італії - з турботою про Україну

Зустріч з українськими активістами. А. Моретті у центрі, перша праворуч - Т. Шишняк.

Проект MEAN був започаткований ними в Італії в 2022 році одразу після широкомасштабного вторгнення Росії в Україну. До його участі активно долучились більше З0 громадських організацій Італії.
В Італії - з турботою про Україну

Тетяна Шишняк до 2014 року мешкала у Донецьку, війна змусила її емігрувати до Італії, де вона не залишилась байдужою до долі своєї Батьківщини. На сьогодні здійснено низку різноманітних заходів на підтримку українського населення в різних регіонах України, зокрема 7 гуманітарних місій, організовано і профінансовано реабілітацію для 150 українських матерів з дітьми, направлено п’ять вантажівок гуманітарної допомоги.

В березні цього року в Броварах збудовано і відкрито пункт незламності та громадського простору «Містечко миру».
В Італії - з турботою про Україну

Встановлені і розвиваються стосунки з окремими меріями міст України,університетами, громадськими організаціями і благодійними фондами.

Наразі MEAN розпочав підготовку міжнародної конференції у Києві у серпні поточного року із задумом створення «Громадянського корпусу миру» з метою підтримки українського громадянського суспільства та його інтеграції у Європу. Вже отримано згоду для участі у конференції низки євродепутатів та членів різних європейських інституцій не тільки з Італії.

Поряд із потужною підтримкою України державами-союзниками України у боротьбі з російським агресором зростає і підтримка громадськості Європи і світу.

Ми переможемо!

Петро Шатковський

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031