Авторизація

» » » 66% поляків проти надання притулку біженцям з Близького Сходу та Північної Африки

66% поляків проти надання притулку біженцям з Близького Сходу та Північної Африки

66% поляків проти надання притулку  біженцям з Близького Сходу та Північної АфрикиВодночас 57% поляків підтримує надання притулку українцям зі сходу.

Такими є дані свіжого опитування Центру громадської думки CBOS.

«Не беручи до уваги короткочасне зростання рівня небажання приймати біженців з тих регіонів, що стало наслідком тогорічному теракту в Брюсселі, впродовж останніх місяців ставлення поляків у цьому питанні залишається незмінним», - мовиться у дослідженні. Слід зазначити, що опитування провели ще до теракту у Ніцці та нападів у Німеччині, що, вірогідно, вплинуло на думку поляків.

Проти прийому Польщею біженців з країн, де тривають конфлікти, висловлюється 53% анкетованих, прихильні до прийому прохачів притулку – 40%, ще 7% - не відповіли на запитання. Серед тих, хто підтримує надання притулку біженцям, 25% вважає, що Польща повинна надати їм дах над головою тільки на час, поки вони не зможуть повернутися на батьківщину. Натомість 5% погоджуються з тим, аби біженці могли оселитися у Польщі на постійній основі.

За даними CBOS, у цілому позитивним є ставлення поляків до прийому мешканців зі сходу України, котрі покидають терени, де триває війна. Надання притулку українцям підтримує 57%, а 35% поляків проти, ще 8% не змогли відповісти.

Впродовж трьох останніх місяців ставлення поляків до прийому мігрантів зі сходу України незначно погіршилося. Переконання, що Польща не повинна приймати біженців, частіше висловлюють наймолодші респонденти у віці 18-24 років, мешканці сіл, особи з початковою, гімназійною та базовою освітою, особи із найнижчим доходом, робітники та безробітні.

Прихильно до прийому біженців ставляться особи у віці 45-54 років, з вищою освітою, жителі великих та найбільших міст, котрі мають високий дохід, підтримують партії із лівими політичними поглядами та які не є віруючими особами.

Найбільш прихильно до прийому прохачів притулку ставляться прибічники партії «Сучасна», порівняно найбільше противників прийому біженців є серед електорату «Права і справедливості».

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Август 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31