Авторизація

» » » Бойовики поширили відео з нібито з учасникам паризьких терактів

Бойовики поширили відео з нібито з учасникам паризьких терактів

Бойовики поширили відео з нібито з учасникам паризьких терактівА також з погрозами прем'єру Великобританії Камерону.

"Ісламська держава" опублікувала відео, на якому, як повідомляється в поясненні, відображені дев'ять осіб, які брали участь у нападі в Парижі 13 листопада 2015 року, передає Reuters.

На кадрах даного відео дев'ятеро осіб погрожують країнам, які входять до міжнародної антитерористичної коаліції.

Імовірно серед знятих на відео бойовиків - четверо бельгійців, троє французів і двоє іракців.

Зйомка, ймовірно, відбулася ще до нападів в Парижі на тлі пустелі в Іраку або Сирії, бойовики говорять французькою та арабською мовами.

На відео є кадри з терактами в Парижі та французькими силовиками в ході цих нападів, а також зйомка обезголовлювання і розстрілів людей, яких називають заручниками.

Відео також містить прямі погрози на адресу прем'єр-міністра Великобританії Девіда Кемерона.

Міністерство закордонних справ Великобританії поки що утримується від коментарів, так само, як і адміністрація прем'єр-міністра.

Наразі точна інформація про походження відеоролика відсутня.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031