Авторизація

» » » Путін звинуватив Леніна в розпаді СРСР

Путін звинуватив Леніна в розпаді СРСР

Путін звинуватив Леніна в розпаді СРСРВ одній фразі Путін згадав Леніна, світову революцію, Росію, атомну бомбу і "найбільшу трагедію" – розпад СРСР.

Президент РФ Володимир Путін розтлумачив вченим підривну роль особистості Леніна в історії. Він піддав критиці Володимира Леніна, заявивши, що його ідеї в кінцевому рахунку призвели до "неправильних результатів".

Таким чином він відповів голові Курчатовського інституту Михайлу Ковальчуку, який на засіданні президентської Ради з питань науки та освіти процитував вірш Бориса Пастернака "Висока хвороба", в якій він аналізує Жовтневу революцію і говорить про Леніна: "І ось, побачивши його в яві, я думав, думав без кінця про його авторство і право дерзати від першої особи".

"Відповідь така: він керував плином думки і тільки тому - країною", - продовжив Ковальчук, запропонувавши і в науковому середовищі "знайти такі організації, які повинні керувати плином думки в конкретних напрямках".

"Керувати плином думки це правильно, потрібно тільки щоб ця думка привела до правильних результатів, а не як у Володимира Ілліча. А то в кінцевому підсумку ця думка призвела до розвалу Радянського Союзу, ось до чого. Там багато було таких думок: автономізація і таке інше. Заклали атомну бомбу під будинок, який називається Росією, вона і рвонула потім. І світова революція нам не потрібна була. Ось така думка там", - сказав Путін.

Нагадаємо, що Володимир Путін неодноразово заявляв, що вважає розпад Радянського Союзу найбільшою геополітичною трагедією ХХ століття і драмою для всіх росіян.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031