Авторизація

» » » ПАРЄ звинуватила депутата РФ в порушенні правил та спотворенні інформації

ПАРЄ звинуватила депутата РФ в порушенні правил та спотворенні інформації

ПАРЄ звинуватила депутата РФ в порушенні правил та спотворенні інформації
ПАРЄ звинуватила депутата РФ в порушенні правил та спотворенні інформації
Леонід Слуцький. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Голова комітету Державної Думи з міжнародних справ Леонід Слуцький порушив правила Парламентської Асамблеї Ради Європи, розповівши в інтерв'ю російським медіа зміст закритого засідання Моніторингового комітету ПАРЄ.
Про це йдеться в офіційному листі голови цього комітету, британського консерватора сера Роберта Гейла, який направлений керівнику російської делегації в Асамблеї, віцеспікеру Держдуми Петру Толстому, повідомляє Голос Америки.
У листі Роджера Гейла від імені комітету, яке також було розіслано членам російської делегації в Асамблеї та іншим учасникам засідання Моніторингового комітету ПАРЄ, який відбувся 1 жовтня в Страсбурзі, йдеться про те, що Леонід Слуцький в інтерв’ю російським медіа «не тільки порушив правила конфіденційності, встановлені комітетом, але і спотворив порядок роботи комітету, а також виступи інших запрошених для виступу учасників засідання».
У документі міститься посилання на інтерв’ю Слуцького державним російським інформаційним агентствам, в якому він заявив, що обговорення в моніторинговому комітеті ПАРЄ носило «свідомо провокаційну мету – показати не в кращому світлі стан громадянського суспільства і дотримання основних прав і свобод в Росії». Слуцький назвав представників опозиції та громадських організацій Росії, які брали участь в слуханнях, "представниками досить вузького прошарку громадянського суспільства і не відображають інтереси більшості електорату».
Леонід Слуцький, обраний до Держдуми за списком партії ЛДПР Володимира Жириновського, знаходиться під санкціями США і Європейського Союзу. У 2018 році Слуцький став фігурантом скандалу, причиною якого стали його приставання до жінок-журналістів, які працювали в Державній Думі. Співробітниця Російської служби Бі-Бі-Сі представила аудіозапис з доказами цих дій депутата, однак колеги Слуцького по парламенту стали на його бік.
Голова Фонду Бориса Нємцова Володимир Кара-Мурза, що також брав участь в засіданні Моніторингового комітету ПАРЄ 1 жовтня прокоментував критику ПАРЄ щодо Леоніда Слуцького в інтерв’ю Російській службі «Голосу Америки»: «За правилами Моніторингового комітету ПАРЄ слухання проходять в закритому режимі, і їх учасники можуть коментувати тільки власні слова. Сумно, що Слуцький вважав себе вільним від цих зобов’язань і почав розповідати про виступи представників російської опозиції – зрозуміло, в свідомо перекрученому вигляді, і добре знаючи, що ми не маємо права відповісти. Мені б дуже хотілося процитувати слова Слуцького і Кисляка на цьому засіданні, але я не вважаю за можливе порушувати правила Асамблеї. Не дивно, що за майже 16 років відсутності в Державній Думі справжньої опозиції її члени відвикли від елементарних правил парламентської етики. Нехай згадають про них хоча б в контексті Парламентської Асамблеї Ради Європи».
Раніше повідомлялося, в ПАРЄ було створено групу з п'яти країн "Балтік+", в завдання якої входить продовження політики засудження окупації Росією Криму, частини Східної України, Грузії та Молдови.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Март 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031