Майже 2 тисячі протестувальників затримали у Єгипті
Протести у Єгипті. Фото EPA-EFE
Я погоджуюсь з
правилами сайту та
політикою приватностіПід час антиурядових протестів, що тривають в країні з минулих вихідних, єгипетська влада заарештувала майже дві тисячі мітингувальників.
Про це повідомляє
Al Jazeera.
Згідно з повідомленням, Єгипет готується до другої хвилі масових протестів, які заплановані на ці вихідні. Місцева влада збільшує кількість арештів та посилює безпеку у великих містах на тлі закликів до "маршу мільйона людей" проти президента Абделя Фаттаха Ас-Сісі.
Міністерство внутрішніх справ Єгипту попередило у четвер про "рішучі" дії проти будь-яких спроб "дестабілізації миру", оскільки правозахисні групи заявляють, що майже 2 тисячі людей були заарештовані з часу рідкісних протестів минулих вихідних з вимогою виходу з Ас-Сісі.
Як зазначається, служби безпеки також розмістили більше військовослужбовців у великих містах, поліція зупиняє і обшукує пішоходів на головних шляхах і площах. За даними груп моніторингу, влада також заблокувала веб-сайти з новинами та порушила доступ до платформ обміну повідомленнями.
Нагадаємо, у Єгипті
вперше пройшли акції протесту проти президента Абдель Фаттаха Ас-Сісі. Мітингувальники вийшли на кілька площ єгипетської столиці, включаючи площу Тахрір. Учасники акції вигукували гасла проти ас-Сісі.
Долучайтесь до нас у Facebook