Авторизація

» » » Google створив базу даних фальшивих відео

Google створив базу даних фальшивих відео

Google створив базу даних фальшивих відео
Відомо багато випадків використання технології штучного шахрайства при створенні відео для нанесення моральної або матеріальної шкоди. Щоб боротися з цим, дослідники повинні розробити певні алгоритми виявлення подібних відео.
Google оголосив про випуск величезної безкоштовної бази даних фальшивих відео, щоб допомогти дослідникам, пишуть Коментарі.
Компанія розробила цю базу даних у співпраці з Jigsaw – технологічним інкубатором, створеним Google. Крім того, в базу буде включена програма FaceForenesics Benchmark, яку розробив Технічний університет Мюнхена і Університет Федеріко II в Неаполі. Дана програма допомагає дослідникам створювати методи виявлення штучних відеороликів. Корпорація працювала з акторами протягом минулого року, щоб створити deepfake відео для цієї бази даних. Деякі відео є реальними, а інші створюються шляхом накладання однієї особи на іншу. Це можна побачити на прикладі нижче:
В Google повідомили, що скоро ця база поповниться більшою кількістю відео. Будемо сподіватися, що ці дії допоможуть дослідникам створити корисні рішення для більш ефективного виявлення підробок.
Нагадаємо, в одній із наукових публікацій компанія Google повідомила про досягнення «квантової переваги», а якщо точніше, то створення комп’ютера Sycamore. Зауважимо, розробка отримала об’єм пам’яті 53 кубіта (кубіт – квантовий розряд або найменший елемент для зберігання інформації в квантовому комп’ютері) та зміг коректно завершити спеціальну програму.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Март 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031