Авторизація

» » » У Бралилії знайшли місто давньої цивілізації

У Бралилії знайшли місто давньої цивілізації

У Бралилії знайшли місто давньої цивілізації
Під час експедиції в лісах басейну річки Амазонки вчені на території національного парку було виявлено рештки поселень невідомої цивілізації. Як повідомляють бразильські археологи, ця цивілізація була дуже розвиненою на той час.
Про відкриття повідомляє Amazonas Noticias.
Знахідка була зроблена в Центральній Амазонії. Поселення знаходяться на території штату Амазонас. Руїни приховані густими джунглями. Дивно, але знайти їх дослідникам допомогли хроніки іспанського священика Гаспара де Карвахаля. Він подорожував по річці Амазонці в XVI столітті і описав безліч індіанських сіл.
За розповідями священика, безлюдна зараз місцевість в його часи була густо заселена. Експедиція, що складалася з 40 дослідників, підтвердила, що таке цілком було можливо. Більш того, вчені виявили сліди набагато більш давньої невідомої цивілізації. Датування показало, що вік найстаріших будівель становить близько 3000 років.
Вчені відзначають, що це були не розрізнені села, а добре спроектований архітектурний комплекс.
«Ми не можемо сказати, що це був тільки один археологічний пам’ятник, – каже науковий співробітник експедиції Рафаель Лопес. – Те, що ми побачили, являє собою безліч поселень, у кожного з яких була, можливо, своя власна історія, але які були пов’язані між собою».
Про те, що цивілізація була розвиненою, кажуть сліди сільськогосподарських робіт. Наприклад, дослідники виявили гай бразильського горіха. Він починається біля берега річки і тягнеться вглиб лісу майже на 500 метрів. За нею явно доглядала людина.
Крім того, вчені знайшли сліди перегною, який виявився нехарактерним для тутешньої місцевості. Це вказує на те, що перегній сюди доставляли навмисно, тобто індіанці доглядали за своїми посадками. Також було виявлено значну кількість кераміки, вік найстарішої теж може досягати 3000 років. Зокрема, були знайдені вази і похоронні урни різних періодів.
Виявлений посуд схожий на той, що описав в своїх хроніках вищезгаданий іспанський священик. Для його прикраси стародавні жителі цих місць використовували коричневу, червону, чорну і білу фарбу. На даний момент вчені вивчили не більше одного відсотка знайденого археологічного комплексу. Так що головні відкриття ще попереду.
Нагадаємо, у Бразилії через пожежі в Амазонії заборонили використовувати вогонь для очищення земельних ділянок.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930