Аль-Каїда погрожує терактами Саудівській Аравії
- 01.12.2015, 12:54,
- НОВИНИ » За кордоном
- 618
- 0
Екстремістське угруповання «Аль-Каїда на Аравійському півострові» виступило з погрозами на адресу Саудівської Аравії у зв’язку з планами уряду цієї країни стратити велику групу засуджених, серед яких є члени «Аль-Каїди».У заяві, розміщеній 1 грудня в Twitter, угруповання пригрозило терактами на території Саудівської Аравії у випадку, якщо будуть страчені її члени.
Саудівські ЗМІ повідомив минулого тижня, що влада Саудівської Аравії планує стратити понад 50 людей, засуджених за звинуваченням у тероризмі.
У країні за останній рік збільшилася кількість нападів, відповідальність за які брали на себе бойовики екстремістського угруповання «Ісламська держава».
За даними міжнародної правозахисної організації Amnesty International, від початку цього року в Саудівській Аравії стратили щонайменше 151 людину. Більшість із них іноземці, засуджені за злочини, пов’язані з наркотиками. Серед страчених також двоє громадян Чаду, засуджених до найвищої міри покарання за причетність до атак, організованих «Аль-Каїдою».
Долучайтесь до нас у Facebook