Авторизація

» » » Грандіозний мітинг проти політики уряду проходить в Афінах

Грандіозний мітинг проти політики уряду проходить в Афінах

Грандіозний мітинг проти політики уряду проходить в АфінахНа вулиці вийшли десятки тисяч людей.

Як передає Kathimerini.gr., у четвер на заклик профспілок у Греції оголошено загальнонаціональний 24-годинний страйк. Не працюють державні і муніципальні установи, лікарні та аптеки, змінено графік роботи громадського транспорту, припинено залізничне та морське сполучення, скасовано деякі внутрішні авіарейси, закрито музеї та археологічні пам'ятники, страйкують журналісти. У день страйку профспілки проводять мітинги в Афінах і в інших містах проти політики жорсткої економії, яку проводить уряд Алексіса Ціпраса.

Поліція оцінює кількість учасників мітингу в Афінах у 25 тис. осіб. За його словами, на мітинг комуністичної профспілки ПАМЕ вийшли 15 тис. людей, а на мітинг профспілок працівників приватного та державного секторів GSEE і ADEDY - близько 10 тис.

Проте журналісти, які працюють на місці подій, заявляють, що у мітингах беруть участь від 50 до 70 тис. осіб. При цьому багато хто діставався центру Афін пішки, оскільки частина громадського транспорту страйкує.

Під час мітингу сталися заворушення - анархісти почали кидати пляшки із запальною сумішшю в поліцейських на площі Синтагма. Поліція у відповідь застосувала сльозогінний газ.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930