Авторизація

» » » Напад на Іл-76 у Лівії: Україна хоче доєднатись до розслідування

Напад на Іл-76 у Лівії: Україна хоче доєднатись до розслідування

Напад на Іл-76 у Лівії: Україна хоче доєднатись до розслідування
Державна авіаційна служба України через пошкодження українського ткраспортного літака Іл-76 в Лівії надіслала запит до Міністерства закордонних справ для отримання інформації від Лівії.
А саме щодо відомостей про подію та можливості включення до комісії з розслідування уповноважених представників України. про це УНН повідомили у Державіаслужбі.
«Відповідно до стандартів та рекомендованої практики Міжнародної організації цивільної авіації, у Додатку 17 «Безпека. Захист міжнародної цивільної авіації від актів незаконного втручання» до Конвенції про міжнародну організацію цивільної авіації, кожна держава – член ICAO, застосовує заходи з забезпечення безпеки пасажирів та екіпажу повітряного судна, що піддалося акту незаконного втручання в період перебування на території цієї держави», – пояснили в Державіаслужбі.
У службі зазначили, що кожна держава – член ICAO повинна надати повітряному судну необхідну допомогу, яка виходить із ситуації, що склалась, та здійснити в найкоротший можливий термін розгляд та аналіз події.
Після проведення розгляду та аналізу події, держава, на території якої скоєно акт незаконного втручання в діяльність цивільної авіації, повинна надати протягом 30 днів повідомлення за результатами розслідування Міжнародній організації цивільної авіації та іншим державам за їхнім запитом.
Державіаслужбою відповідно до норм міжнародного права було відпраавлено запит до Міністерства закордонних справ України для отримання інформації від держави Лівія, в якій перебували повітряні судна та члени екіпажу.
«Запит стосується відомостей про подію, створюваної комісії з розслідування події та можливості включення до вказаної комісії уповноважених представників України», – повідомили у відомстві.
Нагадаємо, як заявив заступник міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін, знищення в аеропорту Місурати у Лівії літака Іл-76 з гуманітарним вантажем – це чергова спроба Росії дискредитувати Україну і звинуватити її в торгівлі зброєю.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930