Авторизація

» » » ФБР шукає підрядників для виявлення загроз серед користувачів Twitter і Facebook

ФБР шукає підрядників для виявлення загроз серед користувачів Twitter і Facebook

ФБР шукає підрядників для виявлення загроз серед користувачів Twitter і Facebook
Федеральне бюро розслідувань (ФБР) США шукає приватних підрядників для збору і обробки колосального обсягу даних користувачів соціальних платформ Twitter, Facebook і Instagram з кінцевою метою оперативного виявлення загроз ззовні і всередині країни.
Про це повідомила телекомпанія CNN.
За даними видання, ФБР приступила до конфіденційного пошуку таких підрядників ще на початку липня. Бюро потрібен «доступ в режимі реального часу до повного набору обмінів в соціальних мережах», щоб краще відбивати загрози з боку терористичних угруповань та інших внутрішніх загроз. В ідеалі ФБР хотіла б отримувати своєчасні сигнали про підготовку в США диверсіях або акціях так званих «терористів домашнього розливу», а також в разі необхідності швидко отримувати IP-адреси, номери посвідчень особи і телефони потрібних осіб.
Як нагадує телекомпанія, ФБР в 2016 році оголосило про наймання аналітичної компанії Dataminr для «ведення пошуку на платформі Twitter в режимі, близькому до реального часу, з використанням індивідуально підібраних фільтрів». Телекомпанія не виключає, що бюро зараз розширює сферу діяльності Dataminr. CNN звернулася до ФБР за коментарями, але отримала відмову.
Телекомпанія звертає увагу на те, що плани ФБР йдуть врозріз з політикою інших відомств федерального уряду, які, навпаки, вимагають від соціальних мереж посилення методів захисту персональних даних користувачів. У липні Федеральна торгова комісія США оштрафувала Facebook на 5 млрд доларів в рамках розслідування у зв’язку з передачею компанією особистих даних користувачів сторонньої компанії для використання в маркетингових цілях.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930