Авторизація

» » » Японська компанія буде постачати електрику з космосу

Японська компанія буде постачати електрику з космосу

Світ, у якому всі електричні прилади й техніка на Землі працюють від стабільного космічного випромінювання. Звучить, як наукова фантастика, але незабаром це може стати реальністю завдяки зусиллям японських вчених.

Японська компанія буде постачати електрику з космосу

Компанія Mitsubishi повідомила, що їй пощастило передати 10 кіловат мікрохвильової енергії на відстань 500 метрів по повітрю. Космічна енергія, перетворена на електрику, була використана для живлення світлодіодних вогнів на Землі.

Жорстка боротьба за традиційні енергетичні ресурси змусила багато країн шукати альтернативні джерела енергії. Токійська компанія Mitsubishi Heavy Industries є не першою, кому вдалося передати електричну енергію на відстань без використання дротів. Незадовго до цього Японське агентство аерокосмічних досліджень повідомило про успішну бездротову передачу 1,8 кіловата електрики на відстань 55 метрів. Але MHI першій вдалося передати величезну кількість електрики, якої досить для живлення декількох потужних побутових приладів.

«Експериментальним шляхом ми показали можливість комерціалізації бездротової передачі енергії», — говориться в повідомленні Mitsubishi.

Японська компанія буде постачати електрику з космосу

Прорив відзначає серйозний, хоча й невеликий крок у напрямку одержання екологічно чистої й стійкої енергії Сонця незалежно від погодних умов і часу доби. Японський інжиніринговий гігант говорить, що планує реалізувати свій грандіозний проект, відправивши велику кількість сонячних супутників на орбіту на висоті 36 000 кілометрів над Землею. Космічна електростанція буде перетворювати зібрану сонячну енергію на мікрохвилі, а потім передавати їх на так звані ректени, розташовані на Землі. Прийомні станції, у свою чергу, будуть перетворювати енергію мікрохвиль на електрику.

Mitsubishi планує комерціалізувати проект космічної електростанції до 2030 року.

Технологія має великий потенціал, бо може використовуватися не тільки в космосі, але й на Землі. Вона вирішує питання доставки електрики у відокремлені райони й на острови, відрізані від звичайної електромережі.

Японська компанія буде постачати електрику з космосу

Електрика, вироблена космічними електростанціями, також може використовуватися для зарядки електромобілів. За словами аналітиків, індустрія електричних автомобілів сьогодні розвивається вкрай повільно через відсутність інфраструктури зарядних станцій. Космічна енергетика може вирішити цю проблему.Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Октябрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31