Авторизація

» » » Особливості упаковки з картону. Рro100box - і все просто

Особливості упаковки з картону. Рro100box - і все просто

Особливості упаковки з картону. Рro100box - і все простоМій приятель, маркетолог за освітою, на будь-який зі своїх робіт практично завжди займався і рекламним забезпеченням компанії. І потрібно розуміти, що сюди входять не тільки публікації в пресі або теле-радіоролики, а й підготовка до проведення самих різних заходів, на яких практично завжди гостям і учасникам вручаються якісь подарунки, сувеніри і, що набагато важливіше, робочі матеріали.

На цей раз приятель працює з однією з політичних партій, яка, природно, має відділення в усіх областях (а їх 24) і в столиці. А це означає, що необхідно забезпечити матеріали на 25 партійних конференціях і на партійному з'їзді - як-не-як, вибори зовсім скоро. Якщо на кожній конференції буде, скажімо, по сто представників, то це вже 2500 комплектів матеріалів. Плюс представники преси, плюс (як не крути) обласне керівництво, плюс якийсь запас «на всякий випадок» ... Ось і виходить п'ять-шість тисяч комплектів, а то й більше. І кожен комплект потрібно упакувати.

Як з'ясувалося, звичний пластиковий пакет уже не годиться, тому що пластик завдає непоправної шкоди навколишньому середовищу. І якщо політсила підтримує захист природи, то пластик відпадає сам собою. Зараз на ринку упаковки особливою популярністю користується упаковка з натуральних матеріалів, і в даному випадку чудово підійде картонна коробка, куди можна вкласти щоденник, набір простих олівців, ручку - тобто все, що потрібно для роботи. Але залишається питання, де купити або замовити коробки потрібного розміру і в потрібній кількості? Справа в тому, що великі виробники упаковки не дуже люблять невеликі тиражі, тому що це клопітно. Та й штанцформу коробки за індивідуальними розмірами не всі поспішають робити ... І як вирішити це питання?

Виявилося, що в Києві є компанія Рro100box, яка вирішує такі проблеми, вважаючи тираж 5 000 - 10 000 вельми зручним і для себе прийнятним. Більш того, фахівець-конструктор розробить штанцформу коробки саме для конкретного проекту, і коробка буде точно такого розміру, як потрібно. Що стосується кольору, то компанія пропонує багатющий вибір картонів і додаткову обробку: друк потрібного малюнка, висікання, лакування і будь-які потрібні поліграфічні та післядрукарські процеси ... Одним словом, моєму приятелю пощастило!

Втім, невеликі і середні наклади картонної упаковки (до 10 000 одиниць) бувають потрібні не тільки в період підготовки до виборів. Кому ще? Так кому завгодно! Якщо компанія виводить на ринок новий продукт, то цілком природно, що пробні партії не бувають надто вже великими. Тому і упаковку необхідно замовляти відповідно до розміру товарної партії. Нові парфуми? Нові косметичні набори? Нові ласощі? Звичайно ж, спочатку доведеться вивчити попит і динаміку продажів - чи «піде» товар. Ось і потрібні саме такі, невеликі і середні, партії упаковки. Крім того, картонні коробки або коробочки потрібні ювелірним магазинам, кондитерським, ресторанам, торговим центрам, які прагнуть мати свою фірмову упаковку ...

До речі, картонна упаковка буває самих різних форм - від традиційної коробки до вельми химерних бонбоньєрок. Так що упакувати в екологічно чистий і красивий пакувальний матеріал можна будь-який товар.

Цікаво, що виробники екологічно чистої продукції часто вважають за краще коробочки з мікрогофри, причому не тільки з-за прийнятної вартості, а й через зовнішній вигляд, який повністю відповідає поняттю «екологічність».

І все це - будь-яку коробку зі свого асортименту або виконану за індивідуальними замовленнями - компанія Рro100box виготовить швидко і якісно, ​​працюючи з дрібними (від 100 одиниць), з невеликими і середніми тиражами (до 10 000 одиниць) кожного виду замовленої картонної упаковки. Так що упаковка разом з Рro100box - це зручно, красиво, стильно і, головне, дуже просто. Адже для вас працюють фахівці!

Телефонуйте в pro100box.com по телефону + 38067382-97-22 (або пишіть в Viber)

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30