Авторизація

» » » CRM-системи та управління зростанням продажів

CRM-системи та управління зростанням продажів

CRM-системи та управління зростанням продажівСьогодні в світі панує жорстка конкуренція. Для забезпечення високих показників продажів уже замало лише якості товарів, потрібно використовувати роботу з клієнтами. Для побудови такої роботи та забезпечення алгритму продажів існують CRM-системи. Це програмний продукт, розроблений для автоматизації процесу продажів, який робить його повністю керованим та прозорим.

CRM – скорочення, що перекладається на українську мову, як «Управління Взаємовідносинами з Клієнтами». Така система дає можливість створювати довготривалі відносини з клієнтами, коли компанія може виявляти актив, на котрий потрібно спрямовувати основні зусилля. Створення відносин в такому форматі підвищує довіру вашої компанії. Разом з тим, впровадження системи дозволяє вирішувати безліч життєвих задач, що складають труднощі для компанії. Тому команда https://avto.pro пропонує своїм продавцям впроваджувати CRM-системи, щоб краще вести бізнес. Нова високоефективна модель допоможе компанії вийти на новий рівень розвитку.

Що отримує компанія, впроваджуючи CRM-систему


1. Коли об'єми продажів великі, то забезпечити керованість зростання можливо лише використовуючи CRM-систему, інші способи неефективні;
2. Ви зможете бачити вклад кожного з ваших співробітників, завдяки перегляду режиму роботи в онлайн режимі. В результаті управління персоналом можна буде здійснювати, опираючись виключно на цифри та факти, уникаючи помилок;
3. Трудозатрати на підготовку та адаптацію нових працівників можна знизити на порядок;
4. Забезпечується захист бізнесу від впливу людського фактора. Якщо ваші працівники звільняються, то дані про клієнтів та відносинах з ними в будь якому випадку залишаться в загальній базі компанії, їх можна передати іншому мнеджеру;
5. Ви будете оптимально оцінювати користувацький потенціал ваших клієнтів;
6. Система дозволяє створювати різноманітні аналітичні звіти за вашими клієнтами;
7. CRM дає можливість завжди бути в курсі будь яких дзвінків, проведених зустрічей та підписаних угод. В результаті можна бачити, скільки часу та ресурсів затрачено на ту чи іншу угоду та планувати їх на майбутнє.

Читайте також: NASA провело незвичний експеримент з дронами (ВІДЕО)

Впровадження CRM-системи вплине на роботу відділу продажів, так як система може спрощувати рутинні процеси, що дозволить прискорити:

- оформлення любих документів та угод;
- спростити ведення бази клієнтів та історії взаємних відносин з ними;
- забепечити планування та організацію роботи з клієнтами;
- надсилати рекламну інформацію.

Можна скористатись іншими функціями:
- система нагадувань;
- робота за межами офісу;
- фіксація телефонних дзвінків та їх аналіз.


Така организація робочого процесу дозволить більше займатись продажами та не втрачати клієнтів. Керівник розумітиме, на якому етапі зриваються угоди, де слабі місця в продажах, розумітиме, як вдосконалювати роботу відділу з продажів. Саме тому, якщо стара система роботи стала неефективною, потрібно шукати нові шляхи та пробувати нові варіанти.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Октябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031