Авторизація

» » » Роботизація вб'є ринок праці США

Роботизація вб'є ринок праці США

Роботизація вб'є ринок праці СШАРоботизація може серйозно підкосити число робочих місць в в найближчі 15 років в країнах, що розвиваються. Про це свідчать дані дослідження консалтингової компанії PwC.

Найсильніше постраждають США - під загрозою втратити свої робочі місця через роботизації тут виявилося більш 40% працівників. У Німеччині цей показати становить 35%, а у Великобританії - 30%. Один з найнижчих показників в Японії - 21%.

Така висока частка робочих місць, які можуть в найближчі 15 років опинитися скорочені, пов'язана з високим числом професій, які передбачають рутинне виконання певних дії. Тобто мова йде про роботу на виробничих стрічках або в бюрократичному апараті.

В Японії ж спостерігається зворотна ситуація: одна з ключових проблем для японських компаній - це дефіцит кваліфікованих кадрів.

Аналіз фінансових результатів 193 великих компаній Японії, проведений експертами агентства Reuters, показав, що частка витрати на робочу силу в загальному обсязі витрат знаходиться на найвищому рівні принаймні п'ять років.

Читати також: Китайський фондовий ринок впав до мінімуму

Деякі компанії в таких умовах змушені адаптуватися і підвищувати продуктивність праці. Виробники все частіше йдуть по шляху автоматизації праці та використання роботів. Фактично в Японії вже пройшла перша хвиля автоматизації на тлі демографічних проблем і небажання уряду пускати в країну іноземну робочу силу.

Відповідно до дослідження галузі, найбільш вразливі перед автоматизацією, - це транспорт, завод (промислове виробництво) і роздрібна торгівля.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Апрель 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930