Авторизація

» » » Samsung Electronics вкрай зацікавлена в розбудові LTE в Україні

Samsung Electronics вкрай зацікавлена в розбудові LTE в Україні

Samsung Electronics вкрай зацікавлена в розбудові LTE в УкраїніВ Національній раді відбулася зустріч української делегації з президентом і генеральним директором Samsung Electronics Джей Кей Шином і віце-президентом компанії Дохьйон Кімом.

Українську сторону представляли голова Національної ради Юрій Артеменко, заступник Міністра інформаційної політики України Артем Біденко, члени регуляторного органу Олександр Ільяшенко та Валентин Коваль, керівники окремих структурних підрозділів Нацради.

Ключовою темою обговорення стало питання переходу України на цифрове мовлення та можливість співпраці, що її пропонує південнокорейська компанія, у розбудові мобільного зв’язку 4-го покоління.

Заступник Міністра інформаційної політики України Артем Біденко зауважив, що інноваційні технології нині істотно змінюють життя, дають швидкий доступ до інформації, сприяють саморозвитку. Він зазначив, що створена МІП Мультимедійна платформа іномовлення України будуватиме свою роботу та розвиватиметься через впровадження інновацій.

"Завдяки поінформованості через сучасні технології, ми стаємо успішними та самореалізовуємося в різних сферах. МІП також робить ставку на побудову системи стратегічних комунікацій в державі", – сказав Артем Біденко.

Зі свого боку Джей Кей Шин поділився своїми думками про те, що розвиток телекомунікаційних технологій є надзвичайно продуктивним напрямом для України, а Samsung Electronics вкрай зацікавлена в розбудові LTE.

Це є справжнім шансом зробити стрибок у розвитку всієї країни, вважає він, оскільки з’являється стимул для розвитку й інших галузей і сфер людського життя. Джей Кей Шин поінформував, що в Республіці Кореї нині триває підготовка до запуску мобільного зв’язку 5-го покоління.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31