Авторизація

» » » Розпочато всеукраїнський конкурс "Винахід року - 2016"

Розпочато всеукраїнський конкурс "Винахід року - 2016"

Розпочато всеукраїнський конкурс "Винахід року - 2016"Щороку він визначає найкращі інноваційні розробки, які створено та впроваджено в Україні.

B.о. Голови Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ) Антоніна Малиш зазначила, що в цьому році Конкурс знову проводиться Державним підприємством «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) під егідою ДСІВ. Керівник впевнена, що попри зміни, які сьогодні відбуваються в державній системі правової охорони інтелектуальної власності (ІВ), проведення конкурсу залишається одним з пріоритетних завдань з точки зору підтримки українських винахідників та новаторів.

У свою чергу Генеральний директор Укрпатенту Андрій Кудін підкреслив, що підприємство в черговий раз із великим ентузіазмом та задоволенням проводить Всеукраїнський конкурс «Винахід року», усвідомлюючи важливість таких заходів для розвитку інтелектуального та інноваційного суспільства в Україні. За словами керівника національного закладу експертизи, участь у Конкурсі надає широкі можливості винахідникам, раціоналізаторам та новаторам з позицій суспільного визнання та подальшого впровадження нових перспективних ідей у життя. Також варто зазначити, що особлива увага в Конкурсі приділяється молодим винахідникам і новаторам.

Учасники Конкурсу змагаються в трьох основних номінаціях: абсолютній, галузевій та регіональній. Окрім визначення кращого винаходу та кращої корисної моделі року, Галузева номінація в цьогорічному конкурсі містить 17 категорій, які відповідають найбільш актуальним напрямам інноваційної діяльності та розвитку вітчизняної промисловості. Кожна із заявок має змогу стати кращою ще і як представник свого регіону.

Взяти участь у Конкурсі мають змогу винаходи та корисні моделі, які захищені чинними патентами України. Заявки на Всеукраїнський конкурс «Винахід року» приймаються до 12 грудня 2016 року. Оцінювання конкурсних робіт проходитиме в три етапи. Переможців чергового Всеукраїнського конкурсу «Винахід року» буде визначено до 10 квітня 2017 року.

На конкурс у 2015 році було подано 394 роботи, що є рекордним показником за останні роки. Переможцями стали Національний науковий центр «Харківський фізико-технічний інститут», Державне підприємство «Конструкторське бюро "Південне" ім. М.К. Янгеля», Київський національний університет ім. Т. Шевченка, Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАНУ та інші.

Долучайтесь до нас у Facebook, читайте наш канал у Telegram та отримуйте новини прямо у ваш смартфон

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Січень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031