Авторизація

» » » ТОП-5 інтернет-провайдерів у Луцьку

ТОП-5 інтернет-провайдерів у Луцьку

ТОП-5 інтернет-провайдерів у Луцьку

Рейтинг інтернет-провайдерів у Луцьку


В Україні представлено безліч інтернет-провайдерів, які мають різну форму власності та чисельність клієнтської бази. Серед них є бренди, які на слуху у користувачів, та невеликі фірми, які поставляють локальні інтернет-послуги обмеженій кількості споживачів.

Розглянемо 5 найбільш популярних провайдерів, які завдяки своїй репутації та якості сервісу заслужили визнання серед жителів Луцька:
- «Датагруп»;
- «Воля»;
- «Київстар»;
- «Укртелеком»;
- «СвітLAN».

1. Провайдер «Датагруп»


ТОП-5 інтернет-провайдерів у Луцьку

Першою в рейтингу інтернет-провайдерів в Луцьку є компанія «Датагруп». Крім традиційного фіксованого інтернету провайдер пропонує клієнтам, які проживають в приватних будинках та віддалених спальних районах Луцька, встановити супутникову тарілку. Таке рішення дозволяє одержати доступ до інтернету без необхідності проводити оптоволоконний кабель.

Головні плюси співпраці з провайдером — забезпечення якісного інтернет-підключення, найбільш приємний рівень цін, можливість вибрати тарифний план. Абонентська плата за інтернет в Луцьку від Датагруп становить від 169 грн (в залежності від обраного тарифу). З 1.04 буде діяти акційний тариф від 79 грн. Щоб підключити супутниковий інтернет від «Датагруп», необхідно звернутися за консультацією до фахівців компанії.

Дуже зручно, що провайдер регулярно проводить акції для абонентів.

2. Послуги «Воля»


ТОП-5 інтернет-провайдерів у Луцьку

«Воля» надає широкий спектр послуг, від кабельного телебачення до хостингу дата-центрів. Клієнтами компанії є близько 2 мільйонів абонентів, включаючи жителів Луцька.

Провайдер пропонує кілька тарифних планів, які мають доступну абонентську плату. Списання грошових коштів з особового рахунку проводиться щодня, що можна спостерігати в особистому кабінеті на сайті компанії. Якщо у вашому під'їзді або приватному секторі немає ліній передачі даних, співробітники «Воля» швидко проведуть їх та підключать вас до «всесвітньої павутини».

3. Інтернет від «Київстар»


ТОП-5 інтернет-провайдерів у Луцьку

В середньому вартість тарифів становить 180 грн. на місяць (при швидкості 100 Мбіт/сек). Підключення відбувається безкоштовно за 2-3 дні, при цьому у кожного користувача домашнього інтернету від «Київстар» є можливість отримати 50% знижку на послуги (наприклад, якщо підключити мобільний зв'язок). Додатково провайдер пропонує абонентам кабельне телебачення (спільно з компанією Viasat) з 230 каналами.

4. Послуги провайдера «Укртелеком»


ТОП-5 інтернет-провайдерів у Луцьку

У рейтинг найкращих інтернет-провайдерів Луцька включена і компанія «Укртелеком». Це найбільший провайдер по розгалуженої телекомунікаційної мережі, який давно почав надавати інтернет-послуги. Домашній інтернет від «Укртелеком» доступний не тільки для діючих абонентів телефонної мережі, а й для користувачів, до будинку яких не була проведена телефонна лінія. Провайдер також надає кілька тарифних планів на вибір з окремою абонентською платою.

5. Провайдер «СвітLAN»


ТОП-5 інтернет-провайдерів у Луцьку

«СвітLAN» — регіональний інтернет-провайдер, який надає свої послуги тільки в Луцьку та області. «СвітLAN» — частина Волинського інформаційного простору (структура функціонує завдяки певним організаційно-технічним заходам і взаємодії користувачів та служб обслуговування мереж).

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Август 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031