» » » В естафеті на етапі КС-18/19 з біатлону в Обергофі українки фінішували восьмими

В естафеті на етапі КС-18/19 з біатлону в Обергофі українки фінішували восьмими

Українки посіли восьме місце в естафеті на етапі Кубка світу з біатлону в Обергофі / biathlon.com.ua
Двома естафетами сьогодні, 13 січня, в німецькому Обергофі завершується четвертий етап Кубка світу сезону-18/19 з біатлону. Першими на трасах та стрільбищі SkidStadion в естафеті 4х6 км змагалися представниці прекрасної статі. Жіноча збірна України посіла восьме місце.
Юлія Журавок на першому етапі узяла два додаткові патрони і передала естафету лише на 14-ю. На останньому колі українка програла майже 40 секунд відносно переможниці етапу італійки Лізи Віттоцці, пише biathlon.com.ua.
На другому етапі Юлія Джима з двома додатковими патронами відіграла три позиції, але при цьому відставання України від проміжного лідера збільшилося до 1 хвилини і 43 секунд. Команда йшла в ТОП-5 за якістю стрільби, проте катастрофічно багато програвала на лижні.
Третій етап у виконанні Віти Семеренко сміливо можна назвати ідеальним. Олімпійська чемпіонка в екстремальних погодних умовах десятьма пострілами закрила усі десять мішеней. Україна увірвалася в ТОП-6 і стала реальним претендентом на призове місце.
Анастасія Меркушина на фінальному етапі спробувала зачепитися за третє місце, але після ідеальної «лежки», вийшовши з неї четвертою, на «стійці» заробила два штрафні кола і задовільнилася восьмим місцем, пропустивши на останньому колі словачку Анастасію Кузьміну і шведку Ганну Еберг.
Естафету в Оберхофі за рахунок прекрасної роботи Катерини Юрлової-Перхт виграла Росія. Доля гонки була в руках Німеччини, проте колишня лижниця Деніз Геррманн на останній стрільбі пішла на два штрафних кола… А бронзові нагороди несподівано виграла команда Чехії (1+6), яка востаннє піднімалася на п’єдестал пошани ще в сезоні-16/17.
Додамо, що завершить четвертий етап Кубка світу сезону-18/19 в німецькій Тюрінгії чоловіча естафета 4х7.5 км, яка розпочнеться о 15:30 за київським часом. Україну представлятимуть Артем Прима, Сергій Семенов, Руслан Ткаленко і Артем Тищенко.