» » » Даяна Ястремська зіграє у чвертьфіналі тенісного турніру WTA у Хобарті

Даяна Ястремська зіграє у чвертьфіналі тенісного турніру WTA у Хобарті

Даяна Ястремська. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Українка Даяна Ястремська побореться за вихід до півфіналу на турнірі Жіночої тенісної асоціації (WTA) Hobart International, який проходить в Хобарті (Австралія).
У другому колі турніру в Хобарті з призовим фондом 250 тисяч доларів Даяна Ястремська у двох сетах перемогла Віру Ларко з Білорусі з рахунком 6:1, 6:4, повідомляє btu.org.ua.
Зазначимо, що Даяна Ястремська за весь матч, який тривав рівно годину, не дала суперниці заробити жодного шансу на брейк.
У першій партії українка виграла два гейми на подачі білоруски, а в другому сеті їй вистачило одного брейка, щоб забезпечити собі путівку в чвертьфінал.
Додамо, що путівку до півфіналу українка розіграє зі швейцаркою Беліндою Бенчич, яка також у двох сетах завдала поразки австралійці Зої Хайвс – 6:2, 6:4.