» » » Збірна України з гандболу зіграла перший матч на Кубку Риги

Збірна України з гандболу зіграла перший матч на Кубку Риги

handball.net.ua
В столиці Латвії розпочався міжнародний турнір з гандболу «Кубок Риги» за участю збірних Латвії, України, Єгипту та Бельгії.
У перший день змагань українці, продемонструвавши гідну гру, мінімально поступилися учаснику чемпіонату світу-2019 команді Єгипту – 24:25 (11:12), повідомляє handball.net.ua.
На початку другої половини підопічні Сергія Бебшка були попереду 14:13 потім поступалися 17:21, намагалися врятуватися, скоротивши відставання до мінімуму. Був шанс вирвати нічию, але свою атаку на останній хвилині українці до кидка не довели. Забракло зіграності, що не дивно. Адже у такому складі збірна ще не грала.
Нагадаємо, тренери не стали викликати багатьох лідерів, вирішивши перевірити молодь і найближчі резерв. Бебешко багато варіював складом, давши пограти всім гравцям. Виходили все, крім Олександра Тільте, який захворів на зборах в Конча-Заспі. Впевнено почав гру воротар Антон Деревянкин, але в середині першого тайму він отримав червону картку, коли вийшов на перехоплення передачі і зіткнувся з суперником.
Єгипет на відміну від збірної України грав основним складом. Команда іспанського тренера Давида Девіса готується до участі в січневому чемпіонаті світу-2019.
В іншому матчі збірна Бельгії з рахунком 28:18 (12:10) обіграла команду Латвії, з якою українські гандболісти зустрінуться сьогодні, 28 грудня.
В останній день ризького турніру, 29 грудня, підопічні Сергія Бебешка поміряються силами з бельгійцями.