» » » Норвежець Йоганнес Бьо виграв перший мас-старт сезону КС-18/19 з біатлону

Норвежець Йоганнес Бьо виграв перший мас-старт сезону КС-18/19 з біатлону

На трасі мас-старту у Нове Мєсто українець Дмитро Підручний показав 17-й результат / biathlon.com.ua
Представник Норвегії Йоганнес Тінгнес Бьо став переможцем першої в сезоні 15-кілометрової гонки з масовим стартом, яка пройшла на третьому етапі Кубка світу з біатлону сезону-18/19 у Нове Место (Чехія).
Йоганнес Тінгнес Бьо з ідеальною стрільбою на чотирьох вогневих рубежах подолав дистанцію за 37 хвилин 25,2 секунди і зміцнив лідерство у загальному заліку Кубка світу-18/19, повідомляє, biathlon.com.ua.
Друге місце посів француз Кантен Фійон Має (два штрафних кола), який поступився переможцю 46,5 секунди, а третім став росіянин Євген Гаранічев (без промахів) з відставанням 54,1 секунди.
Українці Дмитро Підручний (два промахи) та Артем Прима (сім штрафних кіл) фінішували відповідно 17-м та 27-м з 30-ти учасників.