» » » Жіночим мас-стартом в Нове Мєсто завершився третій етап КС-18/19 з біатлону

Жіночим мас-стартом в Нове Мєсто завершився третій етап КС-18/19 з біатлону

Кращою серед українок у мас-старті в Нове-Мєсто була Олена Підгрушна / biathlon.com.ua
В Нове Мєсто (Чехія) сьогодні, 23 грудня, відбулася заключна гонка третього етапу Кубка світу з біатлону сезону-18/19. Останній комплект нагород було розіграно у жіночому мас-старті.
Жіночий мас-старт на 12.5 км з чотирма вогневими рубежами виграла Анастасія Кузьміна зі Словаччини, яка з двома штрафними колами подолала дистанцію за 35 хвилин 34,4 секунди, повідомляє biathlon.com.ua.
Другою фінішувала співвітчизниця переможниці Пауліна Фіалкова (12,1 секунди відставання; два промахи), третьою – француженка Анаїс Шевальє (+13,3; три).
Краща з українок Олена Підгрушна з трьома штрафними колами закінчила гонку 18-ю. Юлія Джима (три промахи) посіла 20-е місце, Анастасія Меркушина (два промахи) – 23-є, Валя Семеренко (три промахи) – 24-е, Віта Семеренко (п’ять промахів) – передостаннє, 29-е.
Додамо, що наступний етап Кубка світу пройде вже в 2019 році – з 10 по 13 січня в Обергофі (Німеччина).