» » » Для України третій етап КС з біатлону розпочався 19-м місцем Підручного у спринті

Після сьогоднішнього спринту у чеькому Нове Мєсто норвежець Йоганнеса Тінгнес Бьо святкує, а француз Мартен Фуркад сумує / biathlon.com.ua
У рамках третього етапу Кубку світу з біатлону сезону-18/19 у чеському Нове Мєсто сьогодні, 20 грудня, в перший день змагань відбулася чоловіча спринтерська гонка на 10 км зі стрільбою на двох вогневих рубежах.
Третій етап Кубка світу з біатлону сезону-18/19 в чеському Нове Мєсто стартував з переконливої перемоги лідера загальному заліку у чоловіків Йоганнеса Тінгнес Бьо з Норвегії у спринті, повідомляє biathlon.com.ua.
Другому призерові, знову підозрюваному у вживанні допінгу росіянинові Олександрові Лоґінову скандинав привіз 21 секунду відставання.
Третє місце посів 23-річний швед Мартін Понсілуома, для якого це перший кубковий подіум у кар’єрі.
Усі троє призерів відзначилися ідеальною стрільбою, тоді як чинний володар Великого кришталевого глобуса Мартен Фуркад із Франції на вогневих рубежах провалився – один мах на «лежці» і три на «стійці». Як наслідок, місце поза межами ТОП-40.
Українські біатлоністи стріляли добре. Ось лишень бігли не надто стрімко. Найліпший серед наших, лідер команди Дмитро Підручний з чистою стрільбою програв Бьо одну хвилину 25,6 секунди і фінішував 19-м.
Також без промахів відпрацював на стрільбищі Сергій Семенов. Але тиха хода принесла йому дві хвилини відставання від переможця і 34-е місце. Артем Прима з одним промахом на стрільбі лежачи фінішував на секунду швидше за Сергія і посів 33-ю позицію.
Артем Тищенко з двома промахами на стрільбі стоячи за традиційно повільної ходи не пробився навіть до 60-ти учасників гонки переслідування – 75-е місце. Лідеру він програв майже три хвилини.
Завтра в Нове Мєсто спринт побіжать жінки. Україну в цій гонці представлятимуть олімпійські чемпіонки Валентина Семеренко, Віта Семеренко, Олена Підгрушна та Юлія Джима, а також Анастасія Меркушина.
Біатлон. Кубок світу-18/19. Третій етап.
Нове Мєсто (Чехія). 20–23 грудня