» » » У жіночій баскетбольній Суперлізі-18/19 на вихідні лідери програли «Чайці»

У жіночій баскетбольній Суперлізі-18/19 на вихідні лідери програли «Чайці»

fbu.ua
Минулими вихідними у чемпіонаті України з баскетболу серед команд жіночої Суперліги-18/19 було зіграно сім матчів. У двох з них лідери – столичні БК «Київ-Баскет» та «Динамо-НПУ» у Бердянську почергово поступилися тамтешній «Чайці».
Водночас дебютант жіночої Суперліги України СБК «Львів», у складі якого виступає чимало студенток і випускниць Львівського державного університету фізичної культури, зазнав невдачі в Івано-Франківську, поступившись тамтешньому однойменному клубу – 74:86, повідомляє ldufk.edu.ua.
Зігравши майже на рівних першу чверть, львівські баскетболістки (на фото) відпустили вперед суперника у другому періоді – 19:29. Відтак, підопічним Ірини Кленіної довелося наздоганяти господарок паркету у другій половині гри. І в третій чверті, яку «Львів» виграв (19:14), їм вдалося дещо скоротити розрив у рахунку, який перед заключним відрізком гри був 68:59 на користь БК «Франківськ-ПНУ».
Однак велика кількість втрат не дозволила команді з міста Лева остаточно переломити хід гри й схилити шальки терезів на свій бік. У підсумку, поразка (74:86), яка стала сьомою у регулярному чемпіонаті, відкинула «Львів» на шосте місце поточної турнірної таблиці. Ситуацію галичанкам можна буде виправити у найближчих домашніх матчах, яких у СБК «Львів» аж чотири поспіль: 22 грудня – з «Вінницькими Блискавками», 23 грудня – з БК «Рівне-ОШВСМ», 11 січня 2019 року – з БК «Чайка-ДЮСШ», 13 січня – з БК «Козачка-КПУ».