» » » Скелетоніст Гераскевич вперше на етапі Кубка світу увійшов до ТОП-10

Скелетоніст Гераскевич вперше на етапі Кубка світу увійшов до ТОП-10

Український скелетоніст Владислав Гераскевич на першому етапі Кубка світу-18/19 у Сігулді (Латвія) посів дев’яте місце / xsport.ua
Український скелетоніст Владислав Гераскевич на першому етапі Кубка світу сезону-18/19, який проходив в Сігулді (Латвія), показав загальний дев’ятий результат, який став для нього найкращим в кар’єрі на змаганнях цієї серії.
Як повідомляє xsport.ua, у першій спробі за рахунок хорошого ходу по дистанції українець став дев’ятим, а в другій, трохи поліпшивши розгін, показав десятий час. Переможцем етапу став росіянин Микита Трегубов.
Відзначимо, що найкращим результатом Гераскевич на етапах Кубка світу до цього було 13-е місце в Парк Сіті в минулому сезоні.
Нагадаємо, у листопаді нинішнього року Владислав Гераскевич вже встиг завоювати золоту медаль на етапі Кубка Північної Америки у Вістлері, Канада.
Додамо, що другий етап Кубка світу сезону-18/19 стартує вже 14 грудня. Його прийматиме німецький Вінтенберг.

Долучайтесь до нас у Facebook, читайте наш канал у Telegram та отримуйте новини прямо у ваш смартфон