» » » Cергій Семенов замкнув ТОП-6 індивідуальної гонки на КС-18/19 у Поклюці

Cергій Семенов замкнув ТОП-6 індивідуальної гонки на КС-18/19 у Поклюці

Сергій Семенов / xsport.ua
У Поклюці (Словенія), де проходить перший етап Кубка світу з біатлону, завершилася дебютна особиста гонка сезону-2018/2019 у чоловіків.
Найдовшу дистанцію у чоловіків – індивідуальну гонку на 20 км з чотирма вогневими рубежами, що мала попередньо відбутися ще вчора, але була перенесена на сьогодні через туман – упевнено виграв переможець останніх семи сезонів Кубка світу француз Мартен Фуркад, повідомляє biathlon.com.ua.
Лідер світового біатлону Мартен Фуркад подолав трасу за 47 хвилин 09,2 секунди, випередивши у підсумковому протоколі «індивідуалки» срібного призера гонки німця Йоганнеса Кюна на 4,2 секунди і володаря «бронзи» австрійця Сімона Едера на 19,7 секунди, які також відстрілялися без жодного промаху.
Кращим з українських біатлоністів став Сергій Семенов, який з ідеальною стрільбою фінішував з шостим результатом і потрапив до квіткової церемонії нагородження.
Нагадаємо, сьогодні, 6 грудня, о 15:15 програму словенського етапу Кубка світу продовжить жіноча індивідуальна гонка на 15 км з чотирма вогневими рубежами.