Даяна Ястремська очолила рейтинг кращих молодих тенісисток світу

Даяна Ястремська очолила рейтинг WTA серед молодих тенісисток / btu.org.ua
Українська тенісистка Даяна Ястремська очолила рейтинг кращих молодих тенісисток за версією Жіночої тенісної асоціації (WTA).
До ТОП-10 рейтингу WTA кращих тенісисток світу віком до 20 років також увійшла і українка Марта Костюк, повідомляє sportarena.com.
«18-річна Даяна Ястремська та 16-річна Марта Костюк увійшли до списку кращих молодих тенісисток за версією Жіночої тенісної асоціації (WTA). Ястремська, що посідає 58-е місце в рейтингу WTA, і зовсім очолила рейтинг», – йдеться в повідомленні.
Марта Костюк у цьому рейтингу посіла сьоме місце. Вона випередила канадку Бьянку Андреєску (WTA 156), китаянку Клер Лю (WTA 144) і американку Кетрін Белліс (WTA 131).
Нагадаємо, в середині жовтня Даяна Ястремська виграла перший в кар’єрі турнір WTA, здобувши трофей змагань в Гонконзі. Марта Костюк минулий сезон достроково завершила у жовтні через пошкодження.

Долучайтесь до нас у Facebook, читайте наш канал у Telegram та отримуйте новини прямо у ваш смартфон