» » » У футбольній Прем’єр-лізі України сезону-18/19 зіграно усі матчі 15-го туру

У футбольній Прем’єр-лізі України сезону-18/19 зіграно усі матчі 15-го туру

upl.ua
Футболісти полтавської «Ворскли» з рахунком 0:2 поступилися донецькому «Шахтарю» у заключному матчі 15-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги сезону-18/19.
Обидва м’ячі забили у першому таймі Веллінгтон Нем, який відзначився на 19-й хвилині) та Майкон (41), повідомляє Укрінформ.
Додамо, що на 71-й хвилині форвард «Шахтаря» Жуніор Мараес на реалізував пенальті.
Результати решти матчів 15-го туру:
ФК «Львів» – «Олімпік» (Донецьк) – 1:1
голи: Тейлор (17) – Антон Шиндер (63).
«Десна» (Чернігів) – «Чорноморець» (Одеса) – 2:0
голи: Денис Безбородько (55), Олександр Волков (64).
«Зоря» (Луганськ) – «Карпати» (Львів) – 2:1
голи: Дмитро Хомченовский (16), Артем Гордієнко (70) – Марьян Швед (34).
ФК «Арсенал-Київ» – ФК «Олександрія» – 0:3
голи: Дмитро Шастал (33), Артем Сітало (81), Кирило Ковалець (90+1).
«Динамо» (Київ) – ФК «Маріуполь» – 4:0
голи: Микола Шапаренко (33), Беньямін Вербич (57), Сергій Чоботенко (62, автогол), Віктор Циганков (85, пенальті).
Турнірне становище після 15-ти турів: «Шахтар» – 40 очок, «Динамо» – 32, «Олександрія» – 30, «Ворскла» – 24, «Зоря» – 21, «Десна» – 20, «Маріуполь» – 20, «Львів» – 18, «Карпати» – 16, «Олімпік» – 16, «Чорноморець» – 9, «Арсенал-Київ» – 7.