» » » Сьогодні було зіграно чотири матчі 15-го туру футбольної Прем’єр-ліги-18/19

Сьогодні було зіграно чотири матчі 15-го туру футбольної Прем’єр-ліги-18/19

ffu.ua
Футболісти ФК «Олександрія» з рахунком 3:0 завершили у суботу матч 15-го туру чемпіонату УПЛ проти київського «Арсенала».
На столичному стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського голи забивали Дмитро Шастал (33-тя хвилина), Артем Сітало (81) та Кирило Ковалець (90+1). На 61-й хвилині киянин Леонід Акулінін не реалізував пенальті, повідомляє офіційний сайт Прем’єр-ліги.
Після цієї звитяги ФК «Олександрія» перемістився на друге місце у таблиці першості, на очко обійшовши київське «Динамо».
Також сьогодні, 10 листопада, луганська «Зоря» перемогла львівські «Карпати» – 2:1. Голами на «Славутич-Арені» у Запоріжжі відзначилися: Дмитро Хомченовский (16) та Артем Гордієнко (70) – у складі луганчан; Марьян Швед (34) – у львів’ян.
«Десна» обіграла у Чернігові одеський «Чорноморець» – 2:0. Голи забили Денис Безбородько (55) та Олександр Волков (64). На 42-й хвилині з поля був вилучений одесит Дмитро Рижук.
Унічию (1:1) завершилася зустріч між ФК «Львів» та донецьким «Олімпіком». М’ячі на «Арені Львів» забили: Тейлор (17) – у господарів; Антон Шиндер (63) – у гостей.
Завершиться тур завтра, 11 листопада. Зіграють київське «Динамо» і ФК «Маріуполь» (початок о 17:00, транслює телеканал «2+2»), полтавська «Ворскла» і донецький «Шахтар» (19:30, «Футбол 1»).
Поточне турнірне становище: «Шахтар» – 37 очок (після 14-ти ігор), ФК «Олександрія» – 30 (15), «Динамо» – 29 (14), «Ворскла» – 24 (14), «Зоря» – 21 (15), «Десна» – 20 (15), ФК «Маріуполь» – 20 (14), ФК «Львів» – 18 (15), «Карпати» – 16 (15), «Олімпік» – 16 (15), «Чорноморець» – 9 (15), «Арсенал-Київ» – 7 (15).

Долучайтесь до нас у Facebook, читайте наш канал у Telegram та отримуйте новини прямо у ваш смартфон