» » » У перший день ЧС-2018 з самбо українці вибороли п’ять медалей

У перший день ЧС-2018 з самбо українці вибороли п’ять медалей

«Золото» на світовому форумі самбістів у Бухаресті завоювали Владислав Руднєв і Анатолій Волошинов / sport.ua
У Бухаресті стартував чемпіонат світу-2018 зі спортивного та бойового самбо серед чоловіків і жінок. У перший день змагань, 9 листопада, українці вибороли п’ять нагород, взявши дві золоті, дві срібні і одну бронзову медаль.
Як повідомляє sport.ua, в бойовому самбо Україна виграла два «золота». Діючі чемпіони Європи Владислав Руднєв (до 74 кг) і Анатолій Волошинов (до 100 кг) свої фінали виграли достроково.
«Срібло» в активі ще одного «бойового» представника Олександра Воропаєва (до 57 кг), а також у Анастасії Шевченко (до 60 кг). «Бронзу» здобула Наталія Смаль (до 72 кг).
Додамо, що чемпіонат світу-2018 з самбо у Бухаресті завершиться в неділю, 11 листопада.

Долучайтесь до нас у Facebook, читайте наш канал у Telegram та отримуйте новини прямо у ваш смартфон