» » » БК «Черкаські Мавпи» програв «Приштині» у грі Кубка Європи-ФІБА

БК «Черкаські Мавпи» програв «Приштині» у грі Кубка Європи-ФІБА

«Черкаські Мавпи» на нейтральному майданчику «Лієтовус арена» у Вільнюсі (Литва) поступилися «Приштині» з Косово / fbu.ua
Український баскетбольний клуб «Черкаські Мавпи» зазнав третьої поразки у груповому раунді Кубка Європи-ФІБА сезону-18/19. У матчі четвертого туру «Мавпи» на нейтральному майданчику «Лієтовус арена» у Вільнюсі (Литва) поступилися «Приштині» з Косово – 73:92 (15:21, 26:25, 16:31, 16:15).
«Черкаські Мавпи» розпочали гру з активних дій під кільцем суперника: новачок клубу Арнетт забив два швидкі бали з середньої дистанції, повідомляє fbu.ua. «Приштина» ж відкрила лік власним набраним балам влучними штрафними кидками. Після цього номінальні гості спробували максимально пришвидшити гру, атакуючи ще до десятої секунди володіння, проте це в команди Даміра Муламеровича не завжди виходило вдало. В середині періоду «Мавпи» все ж пропустили ривок косоварів, які зусиллями американських гравців зуміли організувати міні-відрив у 4 бали. В кінціві чверті ефектним моментом відзначився бігмен черкасців – Кріс Коуклі, який потужно вколотив згори, але на останніх секундах гості все ж відігралися за рахунок влучного дальнього – 15:21.
Другий період в Литві українська команда розпочала з ривку та вже за декілька миттєвостей після влучного дальнього від капітана рахунок на арені «Ритас» був рівний – 23:23. Але, організували повноцінний ривок та вийти вперед «Мавпам» все ж не вдалося: косовари знову віддалились на комфортну відстань і лише на останніх секундах першої половини команда Максима Міхельсона зуміла різницю скоротити – 41:46.
Вся друга половина стала для черкасців страшним сном. Замість того аби почати скорочувати відставання від суперників, українська команда почала на регулярній основі отримувати влучні кидки в свій кошик, в той час як в атаці в господарів паркету виходило не багато. За стартові п’ять хвилин чверті «Мавпи» пропустили 15 очок у свій кошик, а завершилася чверть за рахунку 16:31.
В останній чверті команда Міхельсона змогла здобути мінімальну перемогу 16:15, проте цей результат аж ніяк команду з Черкас не задовільняв: загальна поразка 73:92 та втрата фактично усіх шансів на вихід з групи в Кубку Європи-ФІБА.
В іншому поєдинку групи «Е» румунський БК «Стяуа Бухарест» з рахунком 63:98 (13:28, 21:25, 18:16, 11:29) програв вдома данському клубу «Баккен Берз», з яким «Черкаські Мавпи» зіграють у п’ятому турі 14 листопада на виїзді.
Поточне турнірне становище групи «Е»: «Баккен Берз» – 8 очок, «Приштина» – 7, «Черкаські мавпи» – 5, БК «Стяуа Бухарест» – 4.

Долучайтесь до нас у Facebook, читайте наш канал у Telegram та отримуйте новини прямо у ваш смартфон