» » » Збірна України U-16 з футболу програла першу товариську гру команді Туреччини

Збірна України U-16 з футболу програла першу товариську гру команді Туреччини

Юнацька збірна України U-16 зіграла контрольний поєдинок проти команди Туреччини / ffu.ua
Юнацька збірна України U-16 під керівництвом Олександра Петракова провела перший із двох запланованих контрольних поєдинків у гостях проти команди Туреччини.
У Туреччині наймолодша юнацька збірна України (U-16) програла в товариському матчі турецьким одноліткам – 1:2, повідомляє офіційний сайт ФФУ.
Рахунок у поєдинку відкрили «синьо-жовті». На 18-й хвилині удар динамівця Назара Волошина відбив воротар, але першим на добиванні був гірник Денис Шостак. Проте на 34-й та 47-й хвилинах господарям вдалося реалізувати два стандарти. 1:2.
Другий матч цих суперників відбудеться завтра, 8 листопада, початок – о 13:00.