» » » Катерина Козлова зіграє у фіналі тенісного турніру ITF в Торонто

Катерина Козлова зіграє у фіналі тенісного турніру ITF в Торонто

Українка Катерина Козлова зіграє у вирішальному матчі турніру в Торонто / ukrinform.ua
Українська тенісистка Катерина Козлова виграла сьогодні, 3 листопада, поєдинок 1/2 фіналу у француженки Джессіки Понше на турнірі ITF у Торонто (Канада) із призовим фондом 60 000 доларів.
Результат зустрічі – 7:6 (7:3), 2:6, 6:3. Три сети звітного матчу загалом тривали 2 години 17 хвилин, повідомляє Укрінформ.
У вирішальному поєдинку на корті Торонто Катерина Козлова зустрінеться з переможницею іншої півфінальної пари Б’янка Ванесса Андреєску (Канада) – Кірін Лемойне (Голландія).
Нагадаємо, минулого тижня на змаганнях в канадському місті Сагеней уродженка Миколаєва дійшла до чвертьфіналу, але зазнала поразки від майбутньої чемпіонки – господарки корту Кетрін Себов.