» » » Збірна України U-16 з футболу вдруге програла італійцям у товариському матчі

Збірна України U-16 з футболу вдруге програла італійцям у товариському матчі

ffu.ua
У другому гостьовому спарингу з однолітками із Італії юнацька збірна України U-16 з футболу пропустила у свої ворота три м’ячі.
Наймолодша футбольна юнацька збірна України U-16 (гравці 2003 року народження) провела другий виїзний товариський матч проти однолітків з Італії.
Нагадаємо, що в першому поєдинку підопічні Олександра Петракова поступилися з рахунком 1:4. Не на нашу користь виявився рахунок і цього разу, повідомляє офіційний сайт ФФУ.
У першому таймі господарі забили один м’яч (34-а хвилина), а після перерви закріпили свою перевагу, відзначившись на 44-й і 80+2-й хвилинах.
Збірна України U-16 цей поєдинок провела у такому складі: Фастов, Роман (Булеза, 68), Боль, Мампасі, Козик (Маленков, 54), Очеретько, Попов (Демцун, 38), Антонюк (Підгурський, 41), Хлань, Шостак (Махиня, 54), Волошин (Федурко, 68).