» » » «Динамо» і «Ворскла» сьогодні зіграють матчі 3-го туру Ліги Європи УЄФА

«Динамо» і «Ворскла» сьогодні зіграють матчі 3-го туру Ліги Європи УЄФА

uefa.com
Футболісти київського «Динамо» та полтавської «Ворскли» сьогодні, 25 жовтня, проведуть поєдинки третього туру групового етапу Ліги Європи УЄФА поточного сезону-18/19.
Виїзну гру «Ворскли» в Баку з чемпіоном Азербайджану «Карабахом» о 19:55 покаже телеканал «Футбол 1», а поєдинок київського «Динамо» проти французького «Ренна» на 29-тисячному стадіоні «Роажон Парк» о 22:00 транслюватиме «Футбол 2», повідомляє офіційний сайт ФФУ.
«Карабах» і «Ворскла» поки не набрали жодного очка на груповому етапі Ліги Європи УЄФА. «Карабах» у квартеті Е ще не забивав – чемпіон Азербайджану «насухо» поступився в гостях португальському «Спортингу» (0:2) і вдома англійському «Арсеналу» (0:3). «Ворскла» ж програла в Лондоні з рахунком 2:4, після чого у Полтаві зазнала поразки від «Спортинга» – 1:2, причому голи наша команда пропустила на 90-й хвилині та в компенсований арбітром ігровий час до другого тайму.
Зустріч «Карабах» – «Ворскла» обслуговуватиме суддівська бригада із Ізраїлю, яку очолює Рой Райншрайбер.
«Динамо» у квартеті К обидва матчі – вдома з казахстанською «Астаною» і на виїзді з чеським «Яблонцем» – завершило внічию з однаковим рахунком 2:2, хоча по ходу обох зустрічей в обох іграх українці були попереду за забитими м’ячами. «Ренн» у свою чергу здолав на своєму полі «Яблонець» (2:1), але потім поступився в гостях «Астані» з рахунком 0:2.
Поєдинок «Ренн» – «Динамо» довірили судити угорському арбітру Томашу Богнару.

Долучайтесь до нас у Facebook, читайте наш канал у Telegram та отримуйте новини прямо у ваш смартфон