» » » Оксана Лівач і Юлія Ткач сьогодні боротимуться за «бронзу» ЧС-2018

Оксана Лівач і Юлія Ткач сьогодні боротимуться за «бронзу» ЧС-2018

Юлія Ткач-Остапчук сьогодні боротиметься за бронзову медаль ЧС-2018 / ukrinform.ua
У Будапешті (Угорщина) триває чемпіонат світу-2018 з вільної, жіночої та греко-римської боротьби. Наразі в української збірної одна золота медаль, але сьогодні, 25 жовтня, наша скарбничка може поповнитися ще двома нагородами.
Вихованки львівської школи боротьби Оксана Лівач (вагова категорія до 50 кг) і Юлія Ткач-Остапчук (62 кг), яким не вдалося пробитися у фінал змагань, сьогодні, 25 жовтня, посперечаються за бронзові медалі, повідомляє Укрінформ.
Оксана Лівач перемогла Джесіку Анну Марію Макдональд з Канади (5:1), Валентину Ісламову-Брик з Казахстану (4:2) і монголку Нарангерел Ерденесух (10:3), але в півфіналі поступилася чемпіонці світу японці Юї Сусакі (0:10), яка розіграє «золото» з екс-українкою Марією Стадник із Азербайджану.
Срібний призер торішнього чемпіонату світу, аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Юлія Ткач-Остапчук у свою чергу взяла гору над німкенею Луїсою Хельгою Гердою Німеш (3:2), шведкою Малін Юганною Маттссон (6:2), однак в 1/2 фіналу не втримала перевагу в три бали і програла японці Юкако Каваї (3:4).
Нагадаємо, першу нагороду світового форму у столиці Угорщини для України вчора, 24 жовтня, здобула випускниця ЛДУФК Алла Черкасова, яка не мала собі рівних у змаганнях вагової категорії до 68 кг і вперше у своїй кар’єрі стала чемпіонкою світу.