» » » Збірна України з гандболу у відборі на Євро-2020 стартувала з поразки в Данії

Збірна України з гандболу у відборі на Євро-2020 стартувала з поразки в Данії

Відбір на Євро-2020 чоловіча збірна України з гандболу розпочала з гостьової поразки в Данії від олімпійських чемпіонів Ріо-2016 / Ritzau Scanpix
Чоловіча збірна України з гандболу у першому поєдинку другого кваліфікаційного етапу чемпіонату Європи-2020 поступилася на виїзді фавориту 8-ої відбіркової групи команді Данії, яка вигарла олімпійське «золото» Ріо-2016.
Збірна України в стартовому турі відбору на чемпіонат Європи-2020 на виїзді поступилась головному фавориту нашої групи – збірній Данії з рахунком 24:30. Але слід відзначити, що команда Сергія Бебешка чинила гідний супротив олімпійським чемпіонам Ріо-2016, повідомляє handball.net.ua.
Українці грали швидко і вели в рахунку 12:10. Проте невдале завершення нашою командою першого тайму (12:12) і проблеми на початку другого дозволили суперниками захопити ініціативу.
Зростання переваги господарів у рахунку вдалось зупинити, коли Геннадій Комок на кілька хвилин закрив ворота українців на замок. Ще більш ефектно відіграв голкіпер Данії Ніклас Ландін, який неодноразово відбивав м’ячі після кидків впритул.
Саме Ландіна-старшого було визнано найкращим гравцем у складі господарів. В українській збірній організатори виділили Олександра Кириленка. А найкращим снайпером у гостей став Сергій Онуфрієнко – п’ять голів.
Збірна України продемонструвала обнадійливу гру перед домашньою зустріччю з основним конкурентом. Вже у неділю, 28 жовтня, наша команда в Сумах на арені СумДУ о 18:30 прийматиме Чорногорію, яка в першому турі сенсаційно не зуміла переграти Фарерські острови – 24:24.