» » » Збірна України WU-19 посіла друге місце у групі відбору на Євро-2019 з футболу

Збірна України WU-19 посіла друге місце у групі відбору на Євро-2019 з футболу

Жіноча молодіжна збірна України WU-19 з футболу / ffu.ua
Жіноча молодіжна збірна України WU-19 з футболу поступилася в останньому матчі відбірного раунду Євро-2019 і посіла друге місце у групі 8. Тепер наша команда гратиме у еліт-раунді.
Останній поєдинок відбірного раунду на Євро-2019 у групі 8 між жіночими молодіжними збірними WU-19 України та Ірландії, у принципі, вже нічого не вирішував. Обидві команди вже вийшли до еліт-раунду відбору і гра мала значення більше для престижу, повідомляє офіційний сайт ФФУ.
Ірландки вийшли вперед вже на 12-й хвилині. Гол на рахунку нападниці Люсії Лобато. На жаль, зустріч збірна України завершувала вдесятьох. На 71-й хвилині другу жовту картку отримала Марія Нікітюк. Наші суперниці скористалися з цього дуже швидко і ефективно. За дев’ять хвилин після вилучення мети досяг удар Аланни Макевой. А під завісу тайму Тіган Радді встановила остаточний рахунок.
Футбол. Жінки. Відбірний етап Євро-2019 (WU-19). Група 8
Матч третього туру
Україна (WU-19) – Ірландія (WU-19) – 0:3 (0:1)
Голи: Лобато (12), Макевой (80), Редді (87).
Україна WU-19: Крищишин, Лукач, Білокур (Вегерич, 88), Шайнюк, Колещук, Семенюк (Куп’як, 66), Котяш, Нікітюк, Ілліна, Постол (Гірин, 27), Куніна.
Ірландія WU-19: Тернер, Бейнс (Фехі, 64), Макговер, Дойл (Бреді, 87), Еткінсон (Мастерсон, 87), Радді, Макевой, Макей, Пейн (Томпсон, 87), Сінглтон, Лобато (Слеттері, 77).
Попередження: Колещук, Нікітюк, Куп’як – Сінглтон.
Вилучення: Колещук (71).
В іншому матчі нашої групи 8 збірна Литви переграла Фарерські острови з рахунком 1:0 і посіла третє місце.
Підсумкова таблиця групи 8
1. Ірландія – 3 3 0 0 13–0 9
2. Україна – 3 2 0 1 6–3 6
3. Литва – 3 1 0 2 1–9 3
4. Фарерські острови – 3 0 0 3 0–8 0
Отже, з нашої групи до еліт-раунду відбору на Євро-2019 вийшли збірні Ірландії та України. Жеребкування еліт-раунду відбудеться 23 листопада. В ході його 28 збірних будуть розбиті на сім квартетів, переможці яких вийдуть до фінальної частини Євро-2019 в Шотландії. Поєдинки цих турнірів пройдуть 1–9 квітня та 10–18 червня 2019 року.